×

Uyarı

JFolder::create: Klasör oluşturulamadı Path: /home/bodrumco/public_html/cache/com_templates

JFolder::create: Klasör oluşturulamadı Path: /home/bodrumco/public_html/cache/com_templates

Minder Dikimi

4

Tüm ürün grupları içinde astar içinde kırpık sünger bulunmaktadır.
Minder kılıfları; eskimiş minderlerinizin sadece dış kılıfını değiştirmeniz için minder kılıfı satışımız mevcuttur.
Dış kılıfları su geçirmez ve su iticilikli özel tasarlanmış kumaş lardan üretilmiştir , imalat esnasında minderlere fermuar dikilmektedir.     

Armut minder; Armut minderi imalat esnasında minderin taban kısmına içindeki boncuk straforların dışarıya kolay çıkmaması için strafor koruyucu fermuarlı ayrı bir astar kumaş dikilir . Armut minder içerisine minderin belli bir kullanım aşamasından sonra çökmemesi için boncuk strafor haricinde minik ölçekte kırpık sünger de konulmaktadır suni deriden mamül armut minderin kullanımı son derece rahat ve kullanışlıdır.     

Şezlong minder; Şezlong minderi içerisine çeşitli ebatlarda 3 cm. 5 cm. gibi kalıp sünger koyulmaktadır . üzerine çok çeşitli kumaş uygulanabilinir
Örneğin;
Pvc tentelik brandadan şezlong minderi
Polietilen branda dan şezlong minder
Polyester kumaştan şezlong minderleri
Çizgili polyester kumaştan şezlong minderi
Akrilik kumaştan şezlong minderleri     

Promosyon minder; promosyon minderleri mevcut standart minder tipleri üzerinde baskı nakış ile marka isim belirtilebildiği gibi standart dışı özel tasarım ile de uygulanabilmektedir.

Promosyon minderi amaç olarak ekonomik amaca uygun reklam ve dayanıklı olmalıdır bunun için promosyon minderlerinde kullanılmak üzere alternatifli çeşitli kumaşlarımız mevcuttur. Uygun fiyatlı yüksek adetli minderler için özel olarak fiyat çalışması yapılmaktadır.     

Puf minder; puf minderi de içerisinde boncuk strafor bulunan küp minder şeklinde suni deri veya polyester kumaştan yapılan minik minder gruplarımızdan dır.

Tüm minderlerimiz bahçe düğünleri kır düğünü şirket piknikleri , ürün tanıtım organizasyonları , doğum günü partilerinde , özel gün partilerinde , klüp etkinliklerinde , beach parti , club partilerinde , Açılış kutlama tören lerde kullanılabilinir uygunluktadır .

8 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

ZİYARETÇİLER

Ziyaretçiler
23589
Makaleler
10
Makale Görünüm Sayısı
54938